Start
  |     |    
Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto  
<< Pokaż wszystkie
Czyszczenie - Udrażnianie - Naprawa - Studni Głębinowych
Kategoria: Usługi / Pozostałe usługi /
Dodane: 16/09/2020 10:19:46
3 dni temu
Diagnoza, udrażnianie, czyszczenie i renowacja przydomowych studni wierconych o głębokości do 50 m, które straciły wydajność i nie jest możliwe pompowanie wody w ilości wystarczającej do zapotrzebowania.

Problem braku wody w studni poza tym, że po prostu wyschła w podziemnej warstwie lub uszkodzona jest pompa najczęściej dotyczy starych studni wierconych, gdzie stosowano filtry i rury metalowe, studni abisyńskich, ale też często studni budowanych nowymi technikami na rurach z PVC, gdzie w tych wszystkich przypadkach eksploatowano wodę twardą i/lub z domieszkami rud żelaza, czy innych minerałów, która z biegiem czasu skutecznie zapycha podziemne filtry niemożliwe do wymiany.

Mamy sposób na niedrożne studnie. Stan filtrów i orurowania diagnozujemy optycznie za pomocą kamery głębinowej do 50 m głębokości. Studnie udrażniamy do 80 - 100% pierwotnej wydajności metodami chemicznymi bez wymiany podziemnych elementów. Po wykonaniu usługi wykonujemy przepompowanie studni oraz odkażanie i powtórną ocenę stanu filtra i rur za pomocą kamery głębinowej.

tel. 507 407 470
Kontakt:
Studniarz
Telefon:
507407470
Email:

Odsłon: 7

Szukaj Ogłoszeń
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
POZNAŃSKIE OGŁOSZENIA
www.poznanskie-ogloszenia.pl
Copyright © 2011
Ogłoszenia
Informacje o serwisie