Start
  |     |    
Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto  
<< Pokaż wszystkie
Szukanie Wody na działce pod studnie - Tomografia oporowa
Kategoria: Usługi / Pozostałe usługi /
Dodane: 15/04/2019 09:37:10
tydzień temu
Szukanie wody pod studnie z natychmiastowym wytypowaniem miejsca oraz orientacyjnej głębokości wiercenia, dzięki czemu można ustalić koszty budowy studni i zminimalizować ryzyko suchego odwiertu, za który zwykle trzeba ponieść wysokie koszty. Badanie gruntu przeprowadzamy metodą tomografii z dwoma różnymi czujnikami (sensor i elektrody) i potwierdzamy dodatkowo pomiarem uzupełniającym wytypowanego wcześniej miejsca.

Różdżkarz i radiesteta są nieprecyzyjni. Nasze pomiary nie licząc bardzo kosztownych odwiertów próbnych są następną, jeżeli chodzi o skuteczność popularną i wykorzystywaną na świecie metodą do lokalizacji wody. Tomografia oporowa, rezystancyjna to potwierdzone naukowo i praktycznie badanie gruntu z profilowaniem i natychmiastową wizualizacją w cenie, która stanowi zaledwie niewielką część ewentualnych kosztów odwiertów próbnych lub odwiertu suchego.

Minimalne wymagania gruntu niezbędne do przeprowadzenia pomiaru to w zależności od czujnika linia prosta minimum 10 lub 19 metrów, która nie może się przecinać z podziemnymi kablami pod napięciem i bezpośrednio nie może graniczyć z budynkami i konstrukcjami metalowymi, gdzie bardzo wysoka trawa, krzewy lub podmokły teren nie przeszkadzają w rozciągnięciu kabli elektrycznych lub stosowaniu sondy.

Więcej informacji na stronie: https://studnie.poznan.pl/szukanie-wody

Szukanie Wody: Poznań, Luboń, Stęszew, Kościan, Śmigiel, Leszno, Mosina, Rogalin, Puszczykowo, Dopiewo, Buk, Opalenica, Kórnik, Środa Wlkp, Swarzędz, Kostrzyn, Września, Pobiedziska, Gniezno, Murowana Goślina, Oborniki, Szamotuły, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wlkp, Wolsztyn, okolice.

Szukanie wody w województwach: wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie.

Techniki geologicznych pomiarów oporowych, rezystancyjnych z wizualizacją, tomografia oporowa gruntu z profilowaniem.
Kontakt:
Hydrogeofizyka
Telefon:
507407470
Email:

Odsłon: 87

Szukaj Ogłoszeń
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
POZNAŃSKIE OGŁOSZENIA
www.poznanskie-ogloszenia.pl
Copyright © 2011
Ogłoszenia
Informacje o serwisie